Kurumsal

Hakkımızda

MEK-SİS Tesisat Taah. ve Müh. San. Tic. Ltd. Şti. 2021 yılında Çorlu’da faaliyete başlamış, yurt içi ve dışında hizmet vermeye devam etmektedir.  Yangın, buhar, kızgın yağ, havalandırma ve iklimlendirme, basınçlı hava, ısıtma, soğutma ve sıhhi tesisat gibi endüstriyel mühendislik uygulamalarında bilgi ve birikimi ile en güncel teknolojileri kullanarak, mühendislik ve kaliteden ödün vermeden, tüm standartlara ve güncel yasal mevzuatlara uyarak, en ekonomik ve doğru çözümler ile müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

 

Misyonumuz

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli mekanik projeleri tasarlamak ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları gerçekleştirirken, MEK-SİS çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak.

 

Vizyonumuz

Dünya genelinde hizmet veren mühendislik firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.

 

Değerlerimiz

Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. Üstlendiğimiz projelerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.